Acties Id Groep Vergaderdag Uur Adres Adres extra Postcode Gemeente Deelgemeente Contact 1 Contact 2 Contact 3 Tel 1 Tel 2 Tel 3 Email
2,460 Contactgroep Verslaving Geel Donderdag van 19u00 tot 21u00 Velleke 220 2440 Geel Lidy Theo 0498 15 28 84 0486 62 52 05 geel@verslavingskoepel.be
350,937 Contactgroep Verslaving HEHUWE (Herselt-Hulshout-Westerlo) Vrijdag van 19u00 tot 21u00 Asbroek 1H VTC de Mixx, zaal Crea Kids 2230 Herselt/Hulshout/Westerlo Yasmine Guy 0471 33 32 52 0495 27 83 14 hehuwe@verslavingskoepel.be
7,950,365 Contactgroep verslaving Rijkevorsel Dinsdag Elke 2de en 4de dinsdag van de maand van 19u00 tot 21u00 Molenstraat 22 Kinderclub, lokaal 5A, eerste verdiep. Indien deur toe GSM nr bellen dat op deur hangt 2310 Rijkevorsel Eddy Bart Magali 0470 81 35 22 0472 88 97 73 0476 29 86 04 rijkevorsel@verslavingskoepel.be
16,558,973 Contactgroep Verslaving Merksplas Vrijdag Elke 2de en 4de vrijdag van de maand van 19u00 tot 21u00 Markt 1 GC de MARc/kT, lokaal 4, 2de verdiep. Er is een lift aanwezig. 2330 Merksplas Johan Inge 0478 38 65 10 0472 74 15 11 merksplas@verslavingskoepel.be
16,866,389 Contactgroep Verslaving Mol Maandag van 19u00 tot 21u00 Markt 54 2400 Mol Joren Theo 0494 11 28 41 0486 62 52 05 mol@verslavingskoepel.be
30,897,552 Contactgroep Verslaving Turnhout Donderdag van 19u00 tot 21u00 Schorvoortstraat 53 Dienstencentrum De Schoor. 1ste verdiep, lift aanwezig. Ingang rechts naast ARZO groepspraktijk. 2300 Turnhout Andre Ingrid Johan 0473 25 18 57 0486 42 86 00 0478 38 65 10 turnhout@verslavingskoepel.be
36,411,090 Contactpunt rondom jongeren CONTACTPUNT Voor familieleden Marleen Annick 0472 78 12 51 0497 83 06 84 rondomjongeren@verslavingskoepel.be
46,242,491 Contactgroep Verslaving Kasterlee Zondag Elke 1ste en 3de zondag van de maand van 10u00 tot 12u00 Schoolstraat 33 GBS De Pagadder, Ingang langs glazen deur tegenover kerk, zaal links achteraan 2460 Kasterlee (Lichtaart) Jokke Inge 0477 40 57 26 0472 74 15 11 kasterlee@verslavingskoepel.be
47,223,893 Contactgroep Verslaving Laakdal Woensdag van 19u00 tot 21u00 Diestse Baan 62 D.C. De Vriendschap. In het vroegere kloostergebouw, naast het Kasteel. 2431 Laakdal Jacques Patrick 0497 41 70 42 0471 34 27 21 laakdal@verslavingskoepel.be
59,969,524 Contactgroep verslaving Turnhout Jongeren 2300 Turnhout Rondom Jongeren rondomjongeren@verslavingskoepel.be
65,833,208 Contactgroep Verslaving Olen Dinsdag Vanaf november elke 1ste en derde dinsdag van de maand van 19u00 tot 21u00 Herentalse weg 1 Dienstencentrum: Komie Geire 2250 Olen Joris Jacques 0497 24 94 26 0497 41 70 42 olen@verslavingskoepel.be
66,292,017 Contactgroep Verslaving Vorselaar Maandag van 19u00 tot 21u00 Nieuwstraat 13 Dienstencentrum: Sprankel 2290 Vorselaar Magali Nancy Bart 0476 29 86 04 0474 51 56 67 0472 88 97 73 vorselaar@verslavingskoepel.be
84,447,049 Zoom Zaterdag vanaf 19u30 - - - Zoom - Joel Guy - 0476 25 86 62 0495 27 83 14 - zoom@verslavingskoepel.be
84,505,643 Contactgroep verslaving Oud-Turnhout Vrijdag Elke 1ste en 3de vrijdag van de maand van 19u00 tot 21u00 Koning Boudewijnlaan 80 Eigenaard, zaal grote AA 2360 Oud-Turnhout Johan Ivo Marleen 0478 38 65 10 0479 95 27 26? 0472 78 12 51 oud-turnhout@verslavingskoepel.be
86,788,970 Contactgroep Verslaving Arendonk Woensdag van 19u00 tot 21u00 Vrijheid 100 Dienstencentrum Durgebont (cafetaria) 2370 Arendonk Ingrid Johan Dominique 0486 42 86 00 0478 38 65 10 0485 80 38 88 arendonk@verslavingskoepel.be
98,143,295 Contactgroep Verslaving Hoogstraten Dinsdag Vanaf november 1ste en 3de dinsdag van de maand van 19u00 tot 21u00 Heilig Bloedlaan 242/B Locatie: 't Verzetje - De Feftig 2320 Hoogstraten Eddy Bart 0470 81 35 22 0472 88 97 73 hoogstraten@verslavingskoepel.be
123,456,790 Contactgroep verslaving Herentals Woensdag van 19u00 tot 21u00 Augustijnenlaan 26/1 Polyvalente zaal, dienstencentrum Convent2 2200 Herentals Magali Jef 0476 29 86 04 0472 29 13 54? herentals@verslavingskoepel.be