Id Groep Vergaderdag Uur Adres Adres extra Postcode Gemeente Deelgemeente Contact 1 Contact 2 Contact 3 Tel 1 Tel 2 Tel 3 Email
2,460 Contactgroep Verslaving Geel Donderdag van 19u00 tot 21u00 Fien Geerinckxstraat 74 't Gelijkvloers 2440 Geel Theo Lidy 0486 62 52 05 0498 15 28 84 geel@verslavingskoepel.be
350,937 Contactgroep Verslaving HEHUWE (Herselt-Hulshout-Westerlo) Vrijdag van 19u00 tot 21u00 Asbroek 1H VTC de Mixx, zaal Crea Kids 2230 Herselt/Hulshout/Westerlo Guy Linda Jan 0495 27 83 14 0495 28 11 00 0496 51 87 46 hehuwe@verslavingskoepel.be
7,950,365 Contactgroep verslaving Rijkevorsel Dinsdag Elke 2de en 4de dinsdag van de maand van 19u00 tot 21u00 Molenstraat 22 Kinderclub, lokaal 5A, eerste verdiep. Indien deur toe GSM nr bellen dat op deur hangt 2310 Rijkevorsel Eddy Koen 0470 81 35 22 0471 63 80 62 rijkevorsel@verslavingskoepel.be
16,558,973 Contactgroep Verslaving Merksplas Vrijdag Elke 2de en 4de vrijdag van de maand van 19u00 tot 21u00 Markt 1 GC de MARc/kT, lokaal 4, 2de verdiep. Er is een lift aanwezig. 2330 Merksplas Koen Davy 0471 63 80 62 0476 06 54 03 merksplas@verslavingskoepel.be
16,866,389 Contactgroep Verslaving Mol Maandag van 19u00 tot 21u00 Markt 54 2400 Mol Sonny Theo 0495 78 48 29 0486 62 52 05 mol@verslavingskoepel.be
30,897,552 Contactgroep Verslaving Turnhout Donderdag van 19u00 tot 21u00 Steenweg op Gierle 100 Campus Blairon, gebouw Europeion, lokaal Bravo 2300 Turnhout Ingrid Jef 0486 42 86 00 0472 29 13 54 turnhout@verslavingskoepel.be
36,411,090 Contactpunt rondom jongeren CONTACTPUNT Voor familieleden Marleen Sophie 0472 78 12 51 0473 26 08 84 info@verslavingskoepel.be
46,242,491 Contactgroep Verslaving Kasterlee Zondag van 10u00 tot 12u00 Schoolstraat 33 De Pagadder 2460 Kasterlee (Lichtaart) Jokke 0477 40 57 26 kasterlee@verslavingskoepel.be
47,223,893 Contactgroep Verslaving Laakdal Woensdag van 19u00 tot 21u00 Veerledorp 13 De Druivenrank 2430 Laakdal Geert Hugo Henk 0477 90 14 90 0474 87 72 81 0472 91 46 08 laakdal@verslavingskoepel.be
59,969,524 Contactpunt rondom jongeren CONTACTPUNT Rondom Jongeren Marleen Magali 0472 78 12 51 0489 09 53 46 rondomjongeren@verslavingskoepel.be
65,833,208 Contactgroep Verslaving Olen Dinsdag elke 1ste en derde dinsdag van de maand van 19u00 tot 21u00 Herentalse weg 1 Dienstencentrum: Komie Geire 2250 Olen Jacques Geert 0497 41 70 42 0477 90 14 90 olen@verslavingskoepel.be
66,292,017 Contactgroep Verslaving Vorselaar Maandag van 19u00 tot 21u00 Nieuwstraat 13 Dienstencentrum: Sprankel 2290 Vorselaar Nancy Jef 0468 09 79 62 0472 29 13 54 vorselaar@verslavingskoepel.be
84,447,049 Online VK Contactgroep Zaterdag van 19u30, op afstand via Zoom Joel 0476 25 86 62 zoom@verslavingskoepel.be
84,505,643 Contactgroep verslaving Oud-Turnhout Vrijdag 19u00 tot 21u00 Koning Boudewijnlaan 80 Eigenaard, zaal grote AA 2360 Oud-Turnhout Davy Ivo Helen 0476 06 54 03 0479 95 27 26 0479 78 56 68 oud-turnhout@verslavingskoepel.be
86,788,970 Contactgroep Verslaving Arendonk Woensdag van 19u00 tot 21u00 Vrijheid 100 Dienstencentrum Durgebont (cafetaria) 2370 Arendonk Ingrid Ivo Gert 0486 42 86 00 0479 95 27 26 0476 33 95 45 arendonk@verslavingskoepel.be
98,143,295 Contactgroep Verslaving Hoogstraten Dinsdag Vanaf november 1ste en 3de dinsdag van de maand van 19u00 tot 21u00 Heilig Bloedlaan 242/B Locatie: 't Verzetje - De Feftig 2320 Hoogstraten Eddy Koen 0470 81 35 22 0471 63 80 62 hoogstraten@verslavingskoepel.be
123,456,790 Contactgroep verslaving Herentals Woensdag van 19u00 tot 21u00 Augustijnenlaan 26/1 Polyvalente zaal, dienstencentrum Convent2 2200 Herentals Wout Denise 0471 84 10 25 0478 51 05 12 herentals@verslavingskoepel.be
123,456,791 Contactgroep verslaving Vosselaar Maandag Elke 2de en 4de maandag van de maand van 19u00 tot 21u00 Cingel 7 Gemeentehuis - zaal d'Ouw Bib (VK pijlen volgen) 2350 Vosselaar Jef Marleen Gert 0472 29 13 54 0496 41 96 77 0476 33 95 45 vosselaar@verslavingskoepel.be
123,456,792 Contactgroep Verslaving Meerhout Dinsdag Van 19u00 tot 21u00, elke 2de en 4de dinsdag van de maand Gasthuisstraat 29C, Meerhout Sociaal huis 'Den Babbelaar' 2450 Meerhout Jacques 0497 41 70 42 meerhout@verslavingskoepel.be
123,456,793 Contactgroep Verslaving Balen Zondag Van 10u00 tot 12u00, elke 2de en 4de zondag van de maand Gasthuisstraat 67 Dienstencentrum Den Travoo 2490 Balen Jacques Lea 0497 41 70 42 0479 12 76 76 balen@verslavingskoepel.be
123,456,794 Contactgroep Ravels/Baarle-Hertog Woensdag Elke 2de en 4de woensdag van de maand van 19u00 tot 21u00 Weeldestraat 5-7 CADO 2381 Ravels (Weelde) Baarle-Hertog Ingrid Jef 0486 42 86 00 0472 29 13 54 ravels@verslavingskoepel.be
123,456,795 Contactgroep Verslaving 't Kader (Geel) Maandag Elke 1ste en 3de maandag van de maand van 19u00 tot 21u00 Ericastraat 15 't Kader residentieel verblijf 2440 Geel ('t Kader) Jacques Kim 0497 41 70 42 0479 59 93 63 kader@verslavingskoepel.be
123,456,796 Contactpunt Baarle-Hertog CONTACTPUNT 2387 Baarle-Hertog Ingrid Jef 0486 42 86 00 0472 29 13 54 baarle-hertog@verslavingskoepel.be