N KLIK HIER  Belangrijk bericht voor de ervaringsdragers en leden van de contactgroepen: de contactgroepen stoppen tot zeker midden-april.
LIJST_CONTACTGROEPEN







             Algemene informatiecontactgroepen email: info@verslavingskoepel.be Gsm: 0479 95 27 26

Download de flyer

Praktische werking

Vragen voor contactgroep

Charter contactgroepen

Home

Artsen

Contact

Nieuwsbrief

Privacy

Route

 

 

 

 

 

 

 

 

Route

 

 

 

 

 

 

 

Route

 

 

 

 

 

 

Route 

 

 

 

 

 

 Route

 

 

 

 

 

 

 

Route 

Contactgroep Verslaving Hoogstraten
Iedere dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur
Locatie: ‘tVerzetje’ - ‘De Feftig’
Gelmelstraat 50
2320 Hoogstraten
Eddy 0470.81.35.22
 
 
hoogstraten@verslavingskoepel.be
AFDRUKKEN
Contactgroep Verslaving Laakdal
vanaf 12 maart voor minstens een maand dicht vanwege Corona virus
(dienstencentrum De Vriendschap in het vroegere kloostergebouw, naast het Kasteel)
Diestse Baan 62
2431 Laakdal
Jacques 0497 41 70 42
Patrick  0471 34 27 21
 
laakdal@verslavingskoepel.be
AFDRUKKEN
Contactgroep Verslaving Mol
Iedere maandag van 19.00 tot 21.00 uur.

Markt 54
2400 Mol
Joren 0494 11 28 41
Jacques  0497 41 70 42
 
mol@verslavingskoepel.be
AFDRUKKEN
Contactgroep Verslaving Olen
vanaf 12 maart voor minstens een maand dicht vanwege Corona virus
Dienstencentrum Komie Geire
Herentalse weg 1
2250 Olen
Sander 0479 45 11 37
Joris  0497 249426
 
olen@verslavingskoepel.be
AFDRUKKEN
Contactgroep Verslaving Turnhout
Iedere donderdag van 19.00 tot 21.00 uur
(lokaal de Meander) Recht over de Carrefour Ruime parkeermogelheid
Parklaan 55 Bus 17
2300 Turnhout
Ann 0494 03 17 78
André  0473 25 18 57
 
turnhout@verslavingskoepel.be
AFDRUKKEN
Contactgroep Verslaving Vorselaar.
Opstart: maandag 4 mei 19 tot 21 u
Dienstencentrum De Sprankel
Nieuwstraat 13
2290 Vorselaar
Danielle 0498 47 60 01
Nancy  0468 09 79 62
Jef  0472 29 13 54
vorselaar@verslavingskoepel.be
AFDRUKKEN
 terug naar boven