Home

Contactgroepen

Privacyverklaring

Artsen

Meer Weten

Nieuws

*************************

Download de  Flyer

Praktische Werking

Vragen over contactgroep

Charter Contactgroepen
Contactgroep Verslaving Hoogstraten Iedere dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur.
Locatie: ‘tVerzetje’ - ‘De Feftig’ Gelmelstraat 50 2320 Hoogstraten
hoogstraten@verslavingskoepel.be
Eddy 0470.81.35.22
 
 

AFDRUKKEN

Contactgroep Verslaving Laakdal Iedere woensdag van 19.00 tot 21.00 uur.
(D.C. De Vriendschap in het vroegere kloostergebouw, naast het Kasteel) Diestse Baan 62  2431 Laakdal
laakdal@verslavingskoepel.be
Jacques 0497 41 70 42
Patrick  0471 34 27 21
 

AFDRUKKEN

Contactgroep Verslaving Mol Iedere maandag van 19.00 tot 21.00 uur.
 Markt 54 2400 Mol
mol@verslavingskoepel.be
Joren 0494 11 28 41
Jacques  0497 41 70 42
 

AFDRUKKEN

Contactgroep Verslaving Olen Iedere dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur.
Dienstencentrum Komie Geire  Herentalse weg 1 2250 Olen
olen@verslavingskoepel.be
Sander 0479 45 11 37
Joris  0497 249426
 

AFDRUKKEN

Contactgroep Verslaving Turnhout Iedere donderdag van 19.00 tot 21.00 uur.
(lokaal de Meander) Recht over de Carrefour Ruime parkeermogelheid  Parklaan 55 Bus 17 2300 Turnhout
turnhout@verslavingskoepel.be
Ann 0494 03 17 78
André  0473 25 18 57
 

AFDRUKKEN

Contactgroep Verslaving Vorselaar. Iedere maandag van 19.00 tot 21.00 uur.
Dienstencentrum Sprankel Nieuwstraat 13  2290 Vorselaar
vorselaar@verslavingskoepel.be
Danielle 0498 47 60 01
Nancy  0468 09 79 62
Jef  0472 29 13 54

AFDRUKKEN